Log in

Pierwsze zeszyty edukacyjne do przedmiotu „Historia i kultura mniejszości narodowej” już są!

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie, podczas którego zaprezentowane zostaną pierwsze zeszyty edukacyjne do przedmiotu „Historia i kultura mniejszości niemieckiej, przygotowane przez Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej. Podczas spotkania przedstawione zostaną tematy zawarte w naszych materiałach dydaktycznych oraz metody pracy z zeszytami edukacyjnymi podczas zajęć, które szczegółowo zaprezentuje autorka – dr Katarzyna Michalak.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 26 marca 2018 r. o godz. 15.00, w sali Politechniki Opolskiej przy ul. Waryńskiego 4 w Opolu (Wydział Ekonomii i Zarządzania).

Drugie spotkanie odbędzie się 23 kwietnia 2018 r. o godz. 15.00, w Centrum Organizacji Kulturalnych przy ul. Studziennej 6 w Gliwicach.

Po spotkaniach będą Państwo mieli możliwość odbioru kompletu zeszytów edukacyjnych. Oddajemy je w Państwa ręce bezpłatnie. Każdemu z zainteresowanych nauczycieli przekażemy jeden komplet.

Szczegółowy program spotkania, znajduje się w załączeniu. Prosimy o potwierdzenia przybycia e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie (77 402 51 05) do 23 marca 2018 r.