Log in
Patryk Lisek

Patryk Lisek

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. URL strony:

Zmarła Śp. Róża Tarlinski

Łącząc się w żałobie i smutku po śmierci Śp. Róży Tarlinski, matki ks. Piotra Tarlinskiego, Dyrektora Centralnej Biblioteki im. Josepha von Eichendorffa i wikariusza biskupiego ds. Duszpasterstwa Mniejszości Narodowych i Etnicznych Diecezji Opolskiej, chcielibyśmy złożyć najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia.

Pogrzeb śp. Róży Tarlinski odbędzie się w piątek, 13 lipca 2018 r. o godz. 10.30 w kościele pw. św. Joachima i Anny w Dziewkowicach.

Komunikat ZUS - "Polsko-Niemieckie Dni Poradnictwa Emerytalno-Rentowego"

Komunikat                                                                                                                                            Opole, 5 lipca 2018 r.

Pracowałeś lub pracujesz w Niemczech? Dowiedz się co ci przysługuje

6 Edycja Mini Miasta - uroczyste zakończenie

W piątek, 6 lipca br. odbyło się uroczyste zakończenie projektu Mini Miasto organizowane przez Pro Liberis Silesiae.

Mini Miasto to międzynarodowy obóz letni dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat, podczas którego dzieci wcielają się w różne zawody oraz kreują swoje otoczenie według własnych potrzeb i zainteresowań. Przy wsparciu wykwalifikowanych opiekunów i wolontariuszy dzieci tworzą swoje własne polsko-niemieckie dziecięce miasteczko.

Subskrybuj to źródło RSS