Log in

BJDM zaprasza na imprezę dla członków

Życie młodzieży to nie tylko studia, szkoła czy praca dorywcza, to także imprezy i przyjęcia w gronie przyjaciół i znajomych. Nie inaczej jest w przypadku niemieckiej młodzieży w Polsce. Dla nich organizowana jest impreza jako nagroda za pracę.

Już 15.02 niemiecka młodzież zaprosi na gorącą imprezę. Po szczególnie owocnym ostatnim roku członkowie mają zostać nagrodzeni przyjęciem karnawałowym. Na imprezę powinni przyjść przede wszystkim najaktywniejsi członkowie, który na jedną noc mogą zapomnieć o ciężkiej pracy dnia codziennego, mówi przewodnicząca BJDM Joanna Hassa: Impreza jest przede wszystkim dla najaktywniejszych członków i ma być swoistą nagrodą za ciężką pracę.

Impreza ma kosztować młodych niewiele. Według Joanny Hassa wszystko co jest potrzebne, to aby zapłacić samemu napoje i dużo dobrego humoru: Chodzi przede wszystkim o to aby odrobinę się zintegrować i dobrze się zabawić.

Program imprezy ma być niespodzianką. Przewodnicząca zdradza jednak, że BJDM chce zorganizować przyjęcie w niemieckim stylu. Ma nadzieję, że będzie ono równie wielkim sukcesem co sylwester w Chrząstowicach, w którym wzięło udział ponad 100 osób oraz że uda się odświeżyć kilka starych znajomości: Chcemy poimprezować odrobinę w niemieckim stylu i mamy nadzieję, że przy tej okazji zobaczymy kilku członków, którzy mają dłuższą drogę do naszego biura i których nie widujemy codziennie.

Impreza odbędzie się w klubie Limonka w Starych Budkowicach o godzinie 21.00.

Ostatnio zmieniany środa, 08 luty 2017 22:19