VDH Opole – program na semestr letni 2023

VDH Opole – program na semestr letni 2023

Drogie Bundesschwestern, drodzy Bundesbrüder, czcigodni Farbenbrüder i przyjaciele VDH Opole,

chcielibyśmy Was wszystkich serdecznie zaprosić na nasze wydarzenia w semestrze letnim 2022/2023, a w szczególności na 20. Stiftungsfest VDH Oppeln, który odbędzie się w naszym rodzinnym mieście Opolu. Oprócz święta organizacji możliwe jest spędzenie jednego dnia we Wrocławiu dla tych, którzy chcą przyjechać wcześniej.

Święto VDH oficjalnie otworzymy wieczorem powitalnym na piętrze VDH. Następnego dnia zaplanowaliśmy wycieczkę. Odwiedzimy Zamek w Mosznej oraz miasteczko Głogówek, które nazywane jest również “Małym Berlinem”. Wieczorem będziemy świętować przy winie i piwie na balu.
Sobota rozpocznie się od zwiedzania Opola z przewodnikiem, a po południu odbędzie się nasz coroczny Oderschifffahrt (przepływ statkiem Odrą). Wielkim finałem naszego święta jest uroczyste przyjęcie, którego głównym mówcą będzie jeden z naszych założycieli, Christopher Skibbe.

Życzymy wszystkim studentom powodzenia w nowym semestrze, a wszystkim Hohen Damen i Alten Herren sukcesów w życiu i pracy. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Wami wszystkimi!

Informujemy, że zmienił się nasz adres e-mail.

Aktualny adres e-mail to:
vdh.oppeln@gmail.com

Zaproszenie na obchody

 

Program na semestr letni 2023

Skip to content