Warsztaty reporterskie i konkurs na najpiękniejszy filmik o regionie

Warsztaty reporterskie i konkurs na najpiękniejszy filmik o regionie

Marzy Ci się praca w branży filmowej, reklamie nowych mediach? Nie czekaj, aż dorośniesz, skończysz studia, zacznij już teraz!

Zapraszamy Was serdecznie do wspólnej zabawy filmowej. Profesjonalny szkoleniowiec, reżyser  pokaże wam min. techniki robienia nowoczesnych ujęć i kręcenia filmików w plenerze, techniki ich obróbki na smartfonie i przekaże wiele przydatnych ciekawostek ze świata filmu.

Całość zajęć odbędzie się w Olsztynie, ul. Partyzantów 3, zapewniamy dwudaniowy catering, upominki dla wszystkich uczestników zajęć oraz oczywiście certyfikat uczestnictwa. A wszystko to w miłej, sobotniej  i kameralnej  atmosferze.

Drugim etapem planowanego projektu jest konkurs na wykonanie najpiękniejszego minireportażu, filmiku z  terenu Warmii i Mazur. Każdy z uczestników warsztatu, w oparciu o zdobytą wiedzę, nakręci w plenerze filmik, ujęcie dowolnego miejsca z terenu dawnych Prus Wschodnich, które następnie prześle do biura ZSNWiM. Nadesłane prace zostaną ocenione, a następnie wyłonieni laureaci ciekawych nagród. Do wygrania bony do Empiku!

Serdecznie zapraszamy! Warto! Liczba miejsc ograniczona.

Bliższe informacje i pytania? Chętnie na nie odpowiemy.
Zgłoszenia: Związek Stowarzyszeń Niemieckich Warmii i Mazur, biuro@zsnwim.eu tel. 783 990 276
Miejsce realizacji projektu: Olsztyn
Termin: 17 wrzesień 2022, zgłoszenia do 10.09.2022
Cena: 60 zł za osobę

Tekst: Związek Stowarzyszeń Niemieckich Warmii i Mazur

 

Skip to content