Deutsch

Piknik europejski w Ambasadzie Niemiec

W najbliższą sobotę, 16 maja, w godz. 13:00–18:00 zapraszamy na Piknik Europejski w Ambasadzie Francji i Ambasadzie Niemiec (ul. Jazdów 12, Warszawa).

Wstęp wolny!

Odwiedzający będą mogli m.in. porozmawiać z dyplomatami, zrobić sobie zdjęcie z Ambasadorami Francji i Niemiec, dowiedzieć się, jak wyjechać na studia do Niemiec czy Francji, poznać francuskie i niemieckie instytucje, spotkać się z firmami z obu krajów obecnymi w Polsce, skosztować kulinarnych specjałów obu krajów i zrelaksować się przy muzyce w wykonaniu młodych talentów. Specjalne atrakcje czekają na najmłodszych. 

 

Organizacje partnerskie

Organizacje członkowskie

Skip to content