Log in
Patryk Lisek

Patryk Lisek

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. URL strony:

Zaproszenie do udziału w konferencji online: „Mniejszość niemiecka w Polsce: teraźniejszość i perspektywy przyszłości”

Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim oraz Centrum Badań Mniejszości Niemieckiej zapraszają serdecznie na konferencję pt. „Mniejszość niemiecka w Polsce: teraźniejszość i perspektywy przyszłości” w ramach kampanii „Mniejszość Niemiecka ma wartość”. Konferencja odbędzie się w dniach 9.12.-10.12.2020 online.

„Rycerze Szczęścia”

Górnośląskie Centrum Kultury i Spotkań im. Eichendorffa zaprasza serdecznie na przedstawienie teatralne na podstawie noweli Josepha von Eichendorffa pt. „Rycerze Szczęścia”.

Spektakl odbędzie się w sobotę, 28 listopada o godz. 17.00. Przygotowaniem tekstu i reżyserią spektaklu zajęła się dr Izabela Migocz. Na scenie wystąpią: Katarzyna Rok, Katarzyna Zygmunt, Weronika Ciosek, Mikołaj Woźniak, Łukasz Libowski, Jarosław Mrożek, Krystian Migocz, Paweł Ryborz oraz Izabela Migocz. Za taniec i choreografię odpowiedzialni są Zofia i Jan Czechlewscy, z kolei za stronę muzyczną spektaklu odpowiada młodzieżowy kwartet smyczkowy 4-Ever.

W związku z pandemią przedstawienie „Rycerze Szczęścia” będzie transmitowane na FB Centrum Eichendorffa: https://www.facebook.com/gckisonline/

Quelle: mittendrin.pl

Subskrybuj to źródło RSS