Log in

Załlyty – czyli randka ze Śląskiem

Chcesz poznać śląskie tradycje i zabawy w jakie bawili się twoi rodzice i dziadkowie? To coś dla Ciebie!


31 MAJA 2018 r. O GODZ. 15.00 W FARSKIEJ STODOLE ( Muzeum Wiejskim) W BIEDRZYCHOWICACH ODBĘDZIE SIĘ PROJEKT w ramach szkolenia dla przyszłych liderów grup młodzieżowych ELOm pt.: „ZAŁLYTY, CZYLI RANDKA ZE ŚLĄSKIEM”.

Załlyty – czyli randka ze Śląskiem

Chcesz poznać śląskie tradycje i zabawy, w jakie bawili się Twoi rodzice i dziadkowie?
To coś dla Ciebie!

31 MAJA 2018 r. O GODZ. 15.00 W FARSKIEJ STODOLE ( Muzeum Wiejskim) W BIEDRZYCHOWICACH ODBĘDZIE SIĘ PROJEKT „ZAŁLYTY, CZYLI RANDKA ZE ŚLĄSKIEM”.

Uczestnicy szkolenia liderów grup młodzieżowych ELOm zapraszają do udziału dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym klas 1-3 szkoły podstawowej. W programie znajdą się gry i zabawy związane z historią i gwarą Śląska charakterystyczne dla naszego regionu. Organizatorzy opowiedzą uczestnikom o tradycjach na Śląsku w kontekście gier i zabaw dla dzieci. Ponadto w programie quiz o Śląsku z nagrodami, wspólne śpiewanie piosenek, gry i zabawy związane z tradycją, animacje dla najmłodszych.

Kontakt oraz bliższe informacje:

Julia Zgorzelska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Magdalena Prochota, Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej,
ul. 1 Maja 13/2, 45-068 Opole,
tel.: (77) 40 25 105, faks: (77) 40 25 115,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio zmieniany środa, 23 maj 2018 14:33