Log in

Konkurs fotograficzny: „Piękny Śląsk oraz jego niemiecka przeszłość”

  • Napisane przez Klaudia Wróbel
  • Dział: Młodzież

VdG we współpracy z Związkiem Młodzieży Mniejszości Niemieckiej (BJDM) pragną zaprosić wszystkich młodych ludzi do udziału w konkursie fotograficznym pod tytułem „Piękny Śląsk oraz jego niemiecka przeszłość”. Celem konkursu jest pokazanie za pomocą kadru piękna minionych czasów oraz zachęcenie młodzieży do ponownego odkrycia zapomnianych już miejsc związanych z niemiecką historią.

Udział w konkursie jest bezpłatny i odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: 14‑17 oraz 18-35 lat. Wybrane zdjęcie prosimy przesłać w formacie JPG na podany poniżej adres mailowy do 25.10.2021. Nadesłane prace zostaną ocenione przez komisję, a na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe. Ponadto wytypowane prace zostaną umieszczone w Galerii naszego centrum młodzieżowego na ulicy Krupniczej 15 w Opolu.

W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt pod numerem tel.: 728 149 579 lub 77 454 78 78 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio zmieniany środa, 01 wrzesień 2021 15:30