Log in

„Ich liebe die Sprache” – konkurs literacki

VdG pragnie zaprosić serdecznie wszystkich członków projektu Ich liebe die Sprache do wzięcia udziału w konkursie literackim.

Celem tego projektu jest promowanie języka niemieckiego w codziennym i publicznym życiu, dlatego chcemy zrealizować ten cel w formie konkursu. Chcielibyśmy skoncentrować się na formie pisemnej i zaoferować naszym uczestnikom możliwość zaprezentowania swoich umiejętności językowych, poprzez nadsyłanie do nas tekstów, których tematem przewodnim będzie hasło naszego sloganu.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie tekstów literackich z zakresu poezji, prozy lub w formie eseju do biura VdG w Opolu lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  najpóźniej do 2 października 2018 r.

Tekst powinien być napisany w języku niemieckim i zawierać max. 3200 słów. Przewidziane są bardzo ciekawe nagrody. Najlepszy tekst zostanie opublikowany na stronie VdG oraz na Facebooku.

Ostatnio zmieniany czwartek, 13 wrzesień 2018 10:53