Log in

Spotkanie noworoczne Pary Prezydenckiej z przedstawicielami kościołów i związków wyznaniowych oraz mniejszości narodowych i etnicznych obecnych w Polsce

Spotkanie noworoczne Pary Prezydenckiej z przedstawicielami kościołów i związków wyznaniowych oraz mniejszości narodowych i etnicznych obecnych w Polsce Foto: Peter Jeske

14 stycznia br. członkowie Komisji Wspólnej Rządu i Mniejszości Narodowych i Etnicznych, reprezentujący mniejszości, wzięli udział w spotkaniu noworocznym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy wraz z Małżonką z przedstawicielami kościołów i związków wyznaniowych oraz mniejszości narodowych i etnicznych obecnych w Polsce.
Podczas spotkania w imieniu mniejszości narodowych i etnicznych oraz społeczności posługującej się językiem regionalnym przemawiał i składał życzenia noworoczne współprzewodniczący Komisji Wspólnej Rządu i Mniejszości Narodowych i Etnicznych Grzegorz Kuprianowicz.
W spotkaniu wziął udział p. Peter Jeske, członek Zarządu Związku Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce.

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 styczeń 2020 11:32