Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce (ZNSSK)
ul. Juliusza Słowackiego 10
45-364 Opole

tel. +48 77 454 78 78
tel./fax: +48 77 453 85 07
e-mail: biuro@vdg.pl

NIP: 754-10-99-195
REGON: 530 530 147

Godziny otwarcia biura: poniedziałek-piątek, 8:00-16:00

Zarząd Związku

Rafał Bartek – przewodniczący zarządu
wew.: 101

Pracownicy biura Związku

Joanna Hassa – dyrektor biura
e-mail: joanna.hassa@vdg.pl
wew.: 101, kom. 690 585 505

Anna Scześniok – zastępca dyrektora biura
e-mail: anna.sczesniok@vdg.pl
wew.:104, kom. 694 964 242

Maria Neumann – główna księgowa
e-mail: maria.neumann@vdg.pl
wew.: 103, kom. 662 752 842

Sabina Zimerman – referent ds. administracyjno-biurowych
e-mail: sabina.zimerman@vdg.pl
wew.: 101, kom. 694 739 092

Monika Wittek – specjalista ds. kultury
e-mail: monika.wittek@vdg.pl
wew.: 105, kom. 602 263 655

Sybilla Dzumla – koordynator projektów (Ożywienie Domów Spotkań, Deutsch AG)
e-mail: sybilla.dzumla@vdg.pl
wew.: 115

Edyta Opyd – konsultant ds. oświaty
e-mail: edyta.opyd@vdg.pl
wew.: 108, kom. 500 728 927
(poniedziałek-czwartek)

Weronika Koston – pełnomocnik ds. młodzieży 
e-mail: weronika.koston@vdg.pl
wew.: 113, kom. 728 149 579
(środy, czwartki)

Bogna Piter – referent ds. mediów
e-mail: bogna.piter@vdg.pl
wew.: 108, kom. 664 105 404

Bianka Karolkiewicz – księgowa
e-mail: bianka.karolkiewicz@vdg.pl
wew.: 112, kom. 784 265 010

Joanna Kotzwander – referent ds. rozliczeń
e-mail: joanna.kotzwander@vdg.pl
wew.: 110

Patryk Lisek – referent ds. rozliczeń
e-mail: patryk.lisek@vdg.pl
wew.: 111

Katarzyna Urban – referent ds. rozliczeń
e-mail: katarzyna.urban@vdg.pl
wew.: 110

Klaudia Bodziony – referent ds. rozliczeń
e-mail: klaudia.bodziony@vdg.pl

 

Media Związku Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce

ul. Juliusza Słowackiego 10
45-364 Opole (parter)

Ewa Stolz – koordynator mediów ZNSSK
e-mail: media@vdg.pl
tel. +48 77 45 46 556, kom. 515 186 685